WhatsApp
Telefon
  • İstasyon Cd. No:25 Merkez/Muş
Muş Sigortalı Taşımacılık
10 Eylül 2021, 10:47

Muş Sigortalı Taşımacılık

Muş Selimoğulları Nakliye, Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Muş Sigortalı Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, Muş sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar.

Muş evden eve nakliyat firması olarak tüm semt ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Muş Selimoğulları Nakliye, Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınmasıdır.

Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi vermeyi hedefliyoruz.

Ancak başka firmalar gibi bu hizmetimiz için ek ücret talep etmiyoruz. Evet sigortalı nakliye hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Bütün nakliye taşımacılık işlemlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir.

Eşyalarınız poliçe kapsamında güvenle taşınır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Hakkında Sorulanlar
Nakliye sigortası nedir?
Nakliyat sigortası, anlaşmalı sigorta poliçesi tarafından nakliye sürecinde eşyaların koruma altına alınma işlemidir. Olağan dışı zararlı durumlarda kaybınızı karşılamayı hedefler.

Eşya taşıma sigortası hangi durumlarda yapılır?
Esasen nakliye hizmetlerinde eşya taşıma, ev taşıma, nakliyat sigortası zaten olması gereken bir durumdur. Bizce bütün taşıma işlemlerinde yapılması gerekir.

Sigortalı Ev Taşıma hizmeti kapsamı nedir?
Sadece ev taşıma değil, sigortalı taşıma hizmetimiz bütün nakliye hizmetlerini (Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi) kapsar.

Sigortalı evden eve taşıma ücreti ne kadar?
Muş Selimoğulları Nakliyat Kurumsal Nakliyat firmamız sigortalı nakliye hizmetini her şey dahil taşıma kapsamında ücretsiz olarak düzenler.

Kasko sigortalı nakliyat hizmeti için sözleşme yapılıyor mu?
Evet taşınmaya başlamadan önce hasarlı eşya tespiti yapılır. Ardından sigortalı nakliye sözleşmesi düzenlenir. Taşınma sürecinde olası zararlarınız karşılanır.

 

Sosyal Medya :
Muş Şehirler Arası Taşımacılık
02 Temmuz 2022, 19:07
ÖNCEKİ
Muş Asansörlü Evden Eve Taşıma Firması
10 Eylül 2021, 10:46
SONRAKİ