WhatsApp
Telefon
  • Sunay, 205. Sk. No:11 Muş Merkez/Muş, 49100 Merkez/Muş
Muş Selimogulları  Nakliyat

Muş Selimogulları Nakliyat

Muş Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Muş Selimoğulları Nakliyat olarak hem Muş şehir içi evden eve, Hemde Muş'un tüm ilçelerine asansörlü nakliyat hizmeti verirken güven temelli hizmet sunmanın haklı sevincini herdaim hem kendimiz hemde siz değerli müşterilerimize yaşatma azmi içindeyiz.

Muş Selimoğulları Nakliyat olarak bize ulaşmanızdan sonraki en kısa süre içerisinde, konusunda deneyimli ekp arkadaşlarımız aracılığı ile taşınacak eşyalarınızı yerinde inceleme ve detaylandırma çalışması yapıyoruz.

İnceleme çalışmasının akabinde mevcut eşyalarınızın paketleme ve ambalajı için gerekli çalışma yapıldıktan sonra eşyalarınız taşıma konusunda etkin elemanlarımız tarafından lüzumu halinde Asansörlü taşıma sistemi kullanılarak araçlarımıza nizami bir şekilde güvenle yükleme yapılmaktadır.

Eşyalarınızın belirlenen adrese en kısa sürede nakli sağlanarak yeni adresinizde aynı özenle arkadaşlarımız tarafından sizin direktifleriniz doğrultusunda ürün yerleştime ve montajlama işlemi yapılmaktadır.
Muş Selimoğulları Taşımacılık konusunda sizlere kalitenin, güvenin, huzurun tek adresi olduğumuzu vaadediyoruz.

“Muş Selimoğulları Nakliyat; Lojistik ve Nakliyat alanında sizlerin bütçesine uygun ekonomik ve cazip fiyatlarla sizlere hizmet etmeyi hedefleyen bir kuruluştur.”

Sıkça Sorulan Sorular